Specialist Gestiune si logistica

Sanito Distribution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Abilitatea de a desfasura in paralel activitati diferite;
Punctualitate, corectitudine, capacitate de a gestiona un flux mai mare de informatii;
Persoana cu simt de responsabilitate;
Adaptabilitate și capacitate de învățare;
Abilități de rezolvare a problemelor;
Cunostinte operatiuni intrare / iesire marfuri, efectuare inventare;

Responsabilitatile postului:
Verificare, monitorizare si mentinere stoc de siguranta;
Operare NIR-uri, AWB-uri
Pregatire si predare colete catre curieri
Receptie bunuri si verificare calitativa si cantitativa cu datele inscrise in documentele de insotire;
Asigurarea integritatii stocului de marfă;
Participare la clarificarea tuturor reclamațiilor sosite de la parteneri/colegi de munca;
Verificare si monitorizare permanenta a stocurilor de materii prime si auxiliare din aria de desfasurare a activitatii;
Pastrarea confidentialitatii informatiilor legate de companie;
Aprovizionare consumabile si alte articole pentru uzul intern al companiei.

CERINTE

Cunoştinţe bune de operare PC – Pachet MS Office (Word, Excel);
Capacitate foarte buna de organizare, planificare si sinteza;
Permis de conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru placut
Salariu platit intotdeauna la timp
Program fix, sambata si duminica libere

Firma axata pe distribuirea si comercializarea de produse aferente igienei din toate domeniile de activitate: hotelier, office, sanatate, bancar etc