SPECIALIST FRIGOTEHNIST/INTRETINERE DEPOZIT

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Responabil cu functionarea tuturor sistemelor si echipamentelor la parametrii definiti astfel incat depozitarea produselor farmaceutice sa fie conform cerintelor legale in vigoare;
- Respecta planul de intretinere, verificari si reparatii;
- Vizioneaza zilnic toate inregistrarile video din toate platformele logistice ale companiei, intr-un anumit interval orar;
- Anunta persoanele responsabile in cazul procedurilor de urgenta privind restabilirea functionarii echipamentelor si instalatiilor HVAC, gaze, apa, energie electrica, camere frigorifice, din toate locatiile companiei in caz de avarie;
- Coordoneaza agentii de securitate din toate locatiile companiei la efectuarea rondului perimetral si la verificarea vizuala a echipamentelor critice;
- Verifica si monitorizeaza sistemul antiefractie (alarme afisate) in toate locatiile companiei;

CERINTE

- studii medii (liceu absolvit; profesionala; postliceala);
- experienta anterioara in intretinerea platformelor logistice, hypermarkerturilor sau a centrelor comerciale de minimum 2 ani;
- calificare de electrician - atestarea ANRE II B - prezinta avantaj ;
- permis de conducere - B;
- capacitate buna de comunicare;
- atentie la detalii.