Specialist Business / Business Analist

SETRIO SOFT

Job expirat

RESPONSABILITATI

• identificarea nevoii reale de business;
• definirea scopului și valorii business-ului
• analiza, planificarea și monitorizarea cerințelor;(Creaza specificatii de business)
• luarea în considerare a alternativelor;
• facilitarea conflictelor între departamente sau echipă în timpul dezvoltării;
• evaluarea impactului business-ului, respectiv costurile implicate și beneficiile urmărite

CERINTE

• experienta in lucrul cu clientii,
• experienta de lucru cu aplicatii software de tip ERP, CRM etc.,
• experienta in creare specificatii business,
• cunostinte de contabilitate, gestiune, resurse umane,
• limba engleza – nivel avansat,
• disponibili la deplasari in tara;
• detine permis categorie B,

BENEFICII OFERITE

Oferta salariala si beneficiile se discuta la interviu

Proiectare si dezvoltare de solutii software in domeniul medical.
Setrio Soft ofera servicii integrate de tehnologie a informatiei pentru farmacii, medici de familie si de specialitate.
Echipa noastra este tanara, dinamica, numarand 90 de angajati cu o vasta experienta in analiza, dezvoltare, implementare, suport si consultanta software si hardware.
Motto-ul nostru, “Impreuna mereu”, se adreseaza atat angajatilor Setrio Soft cat si colaboratorilor nostri.
Misiunea noastra este de a ne ajuta partenerii in atingerea obiectivelor strategice si impreuna cu acestia sa dezvoltam produse inovatoare, performante si de calitate superioara.
Valorile noastre sunt: seriozitatea, daruirea, profesionalismul, respectul fata de client.