Specialist Bugetare si Raportare - Divizia Financiar - Contabilitate, Sediul Central

LIBRA INTERNET BANK SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Urmareste lunar executia bugetului de venituri si cheltuieli informand periodic Managementul bancii;
Pregateste formatele si sistemul de bugetare la nivelul centrelor de activitate si centralizeaza bugetul de venituri si cheltuieli;
Construieste toate simularile si modelele cerute de Mangementul bancii in procesul de elaborare a Bugetului anual si lunar al bancii;
Elaboreaza toate rapoartele interne de analiza lunara catre Management si catre unitatile operationale ale bancii.

CERINTE

Absolvent studii superioare (profil economic - conditie obligatorie)

- Cunostinte de excel- nivel avansat

- Abilitati de a lucra cu termene limita

- Atentie la detalii

- Capacitate de analiza si sinteza

BENEFICII OFERITE

- Conturarea unui brand personal - pentru ca oferim posibilitati reale de promovare in functie de performanta ta;
- Sansa de a te face remarcat - pentru ca la noi initiativa si implicarea sunt valorizate;
- Recunoasterea rezultatelor - pentru ca performanta ta este recunoscuta si apreciata corespunzator.

Ai drept calitati spiritul dinamic, perseverenta si entuziasm? Iti doresti o cariera de succes in mediul financiar-bancar?

In Libra Internet Bank iţi oferim un mediu de lucru provocator, modern şi orientat către rezultate. Suntem organizaţia care susţine tinerii excepţionali, ambiţioşi, care doresc să-şi contureze un brand profesional şi să-şi dezvolte cariera îndrumati de specialiştii băncii.
Suntem o echipă tânără şi dinamică. Vei găsi adevăraţi profesionişti, oameni cu experienţă, comunicativi şi proactivi care apreciază performanţa. Entuziasmul şi energia acestora îţi vor oferi o atmosferă de lucru plăcută şi colegială.

Te asteptam alaturi de echipa noastra!