Specialist Aprovizionare Textile

AUCHAN ROMANIA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Perimetrul de activitate: Confectii Barbati, Confectii Femei, Incaltaminte
Asigura urmarirea livrarilor si implantarilor la timp in magazine
Analizeaza pertinenta la nivelul stocurilor si al reaprovizionarii al fiecarui magazin in parte si propune ajustarile necesare
Anima aprovizionarea magazinelor
Asigura coordonarea cu departamentul logistica / import

CERINTE

Studii superioare absolvite
Foarte bune cunostinte MS Office
Limba engleza sau franceza – nivel avansat (pozitia presupune expunere internationala permanenta)
Experienta in aprovizionare centralizata/ cunoastere textile
Autonomie , rigurozitate si organizare, comunicare foarte buna,reactivitate , capacitate de relationare,puternic simt comercial , tenacitate, persuasiune,orientare catre client, adaptabilitate la situatii de stres

BENEFICII OFERITE

Pachet atractiv de beneficii
Posibilitatea dezvoltarii profesionale in cadrul companiei
Mediu de lucru dinamic si motivant

Auchan este unul din lanturile comerciale cele mai importante la nivel mondial, cu magazine in 12 tari pe 3 continente si reunind mai mult de 210.000 de colaboratori. In cei peste 50 de ani de existenta, Auchan s-a dezvoltat continuu si a ramas fidel scopurilor si valorilor care au stat la baza crearii sale.

Daca iti doresti sa faci parte din echipa Auchan Romania, daca vrei sa lucrezi intr-un mediu civilizat si colegial, cu reale perspective de evolutie, te asteptam sa te alaturi echipei noastre.