SOFER zona SUD-SUD/EST

S.C. Secpral Pro Instalatii S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Efectuarea livrarilor de marfa in baza documentelor de transport;
- Completarea si predarea catre coordonatorul de transport a diagramelor, foilor de parcurs si CMR-urile;
- Preluare/predarea marfurilor cantitativ si calitativ;
- Livrarea comenzilor conform rutei prestabilite, in timpul agreat si in acord cu politica de distributie;
- Responsabil de integritatea marfii in momentul preluarii pana la predarea catre client;
- Exploateaza si mentine aspectul ingrijit al autovehiculului aflat in dotare, conform procedurilor auto de exploatare si intretinere;

CERINTE

- Permis de conducere categoria B,C si E;
- Atestat transport marfa peste 3.5T, vizat la zi;
- Fara cazier
- Cunoasterea modului de lucru privind formularele cu regim special( chitante, facturi, avize, instrumente de plata);
- Cunoasterea si respectarea regulilor de circulatie;
- Persoana organizata, atenta, responsabila, serioasa, confidenta;
- Capacitate foarte buna de relationare cu clientii companiei;

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv
- Tichete de masa
- Prime de sarbatori

Importator si distribuitor de materiale pentru instalatii si echipamente termice