Sofer transport valori bancare

TRENKWALDER-SOBIS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Efectuaza transport de valori cu autospecializate blindate.In perioada in care nu se efectueaza astfel de curse, executa alte sarcini de transport la dispozitia sefului ierarhic sau activitati legate de activitatea Echipei Auto.Asigura deplasarea in conditii de siguranta rutiera, la termenele stabilite, cu respectarea indatoririlor specifice de transport.Se preocupa de mentinerea in conditii tehnice optime a autovehiculelor pe care isi desfasoara activitatea.Respecta programul de lucru al bancii si cerintele de confidentialitate impuse de specificul activitatii.Executa cu maxima responsabilitate si eficienta sarcinile de serviciu stabilite.

CERINTE

Posesor al permisului de conducere cu vechime in functia de sofer de minim 2 - 3 ani
Permis de conducere: Categoria B si C
Cazier fara antecedente penale
Studii medii

BENEFICII OFERITE

Salariu net 1500 lei + tichete de masa + plata orelor suplimentare.

Trenkwalder-Sobis este o companie austriaca specializata in servicii de consultanta in domeniile RESURSE UMANE SI CERCETARI DE PIATA.
Echipa noastra de consultanti furnizeaza solutii complexe si personalizate la provocarile pe care le implica RECRUTAREA SI SELECTIA PERSONALULUI-INSTRUIREA ANGAJATILOR-DEZVOLTAREA ORGANIZATIEI.
Va asteptam la sediile noastre din Baia Mare, Bucuresti, Cluj Napoca, Iasi, Oradea, Sibiu si Timisoara.