Sofer protocol

Adecco Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Este responsabil de asigurarea transportului (conform politici auto) cu autovehiculele desemnate, potrivit
dispozitiilor primite de la superiori;
- Este responsabil de asigurea reparaţiilor în timpul parcursului, în limita competenţelor, astfel încât să nu
pericliteze siguranţa pasagerilor sau să influenţeze negativ caracteristicile tehnice ale autovehiculului;
- Este reponsabil de verificarea înainte de plecarea în cursă, vizual starea tehnică (sistem iluminare, franare,
nivel ulei, soluţie spalator parbriz, etc), precum şi documentele de transport necesare; la sosire să predea
toate documentele de transport completate la zi, cu toate datele solicitate în formulare (foaie de parcurs ,
ordin de deplasare);
- Este responsabil de exploatarea, supravegherea, întreţinerea şi cosmetizarea parcului auto precum şi recepţia
lucrărilor efectuate în unităţile service;
- Este responsabil de siguranţa şi securitatea angajaţilor / vizitatorilor care sunt transportaţi, precum şi un
nivel înalt al serviciilor, conform imaginii companiei şi a regulilor de utilizare a autovehiculelor;
- Este responsabil sa trateze cu confidenţialitate toate informaţiile asimilate;
- Este responsabil de luarea primelor masuri de a asigura pasageri şi mijlocul de transport în cazul defectelor
sau accidentelor apărute pe timpul parcursului, după care îşi anunţă superiorii;
- Este responsabil de efectuarea de servicii ocazionale de transport documente, corespondenţă sau alte sarcini
administrative;
- Este responsabil de executarea altor sarcini conform solicitării superiorului său, sarcini care decurg fie în
mod natural din domeniul său de activitate, fie îi sunt atribuite pe baza cunoşţinţelor sau aptitudinilor sale în
funcţie de necesităţile companiei.

CERINTE

Adecco Resurse Umane recruteaza/angajeaza un sofer categoria B.

Candidatul ideal:
- Studii liceale sau cursuri de specializare;
- Minim 3 ani de la data dobandirii permisului de conducere;
- Limba engleză -nivel mediu;
- Limba germană -nivel mediu constituie avantaj;
- Disponibilitate de adaptare a programului de lucru la cerinţele postului;
- Permis de conducere categoria B, categoria C, D si E constituie avantaj;
- Fără cazier.

DESCRIEREA FIRMEI

ADECCO RESURSE UMANE SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 4
Nr. ORCB J40/12364/2003, CUI RO15739037
Capital social subscris si varsat: 392.440 Lei
Nr. autorizatie Agent de Munca Temporara: 17/2005
Autorizatie seria nr. B/ 0000008/25.10.2005
Nr. Operator Date Personale: 15866
Tel: 00 40 21 300 35 46, Fax: 00 40 21 300 35 54
E-mail: office@adecco.ro, Web: www.adecco.ro

ADECCO ROMANIA SRL
Romania, Bucuresti, sector 1, str. Dr. Iacob Felix Nr. 28, Etaj 3
Nr. ORCB J40/4467/2000, CUI RO 13002186
Capital social subscris si varsat: 360.575 Lei
Nr. Operator Date Personale: 15862

BUCURESTI (HQ)- Doctor Iacob Felix Nr. 28, Sector 1, Tel.: 021/300 35 46; e-mail: recrutare@adecco.ro

ARAD - Mihai Eminescu nr. 45, Tel: 0257 / 281 147; E-mail: arad@adecco.ro

BRASOV - Str Petru Rares Nr 10; Tel.: 0040 - 372/70.57.95; e-mail: brasov@adecco.ro

CLUJ - Str. Vasile Lupu Nr 36 , Tel: 0264/ 406 234; e-mail: cluj@adecco.ro

IASI - Bld. Tutora Nr. 4, bl. B4 scara D, Tel: 0232 / 206 120; e-mail: iasi@adecco.ro

ORADEA - Str. Tudor Vladimirescu Nr 26; Tel.: 0040 - 727 735 160 e-mail: oradea@adecco.ro

PITESTI - Str. Fratii Golesti Nr. 57, etaj 2; Tel: 0248 / 612 303; e-mail: pitesti@adecco.ro

PLOIESTI - Str Mercurului Nr 1, Tel: 0244/ 519 320; e-mail: ploiesti@adecco.ro

SIBIU - Str. Vasile Milea Nr 11, Ap 57, Tel: 0269 / 206 450; e-mail: sibiu@adecco.ro

TIMISOARA - Str. Popa Sapca Nr. 12 tel: 0256/ 432 211; e-mail: timisoara@adecco.ro