Sofer profesionist constructii telecomunicatii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Soferul profesionist va conduce urmatoarele:
1. Trailer ( marca International) - cap tractor cu remorca, lungime 18 metri care necesita atestat pentru transport agabaritic si atestat pentru transport marfa peste 7,5 tone;
2. Camion cu remorca ( Antena 1 - marca International) este un camion cu macara hidraulica si remorca care nu necesita atestate specifice;

Toti candidatii sunt rugati sa candideze numai in conditiile indeplinirii cerintelor de angajare !!!

CERINTE

Carnet profesionist cat B, C, E
Autorizatie pentru transport cu gabarit depasit ( peste 7,5 tone);
Experienta de cel putin 5 ani pe un post similar;
Cazier curat;
Fara antecedente in sfera accidentelor rutiere si accidentelor de munca;
Referinte pozitive de la angajatorul anterior;
Proactiv, etic, responsabil;
Disponibilitate de a pleca frecvent din Bucuresti la locatiile clientilor companiei ( minim 2 saptamani / luna)oriunde pe teritoriul Romaniei;

BENEFICII OFERITE

Contract de munca pe durata nedeterminata cu 2 sapatamani de proba;
Cazare in locuinte de serviciu in conditiile in care candidatul provine din provincie;
Salariu net 10.500.000 lei vechi;
Card Medicover - white plan;
Diurna 350.000 lei vechi pe zi la plecare din Bucuresti si cazare asigurata;