Sofer profesionist cisterna-ORADEA

MAIRON

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transporta marfuri periculoase (motorina, benzina)
- Respecta indicatiile cu privire la punctele de alimentare cu carburant
- Comunica permanent cu privire la deplasarea pe ruta stabilita [locatie, grafic de timp, eventuale nereguli aparute, etc.]
- Respecta timpii corespunzatori de livrare si de incarcare
- Anunta Responsabilul Tehnic atunci cand intampina dificultati tehnice
- Depune eforturi permanente de a imbunatati parametri de exploatare a masinii [ex.: consum economic]

CERINTE

- minim 10 ani experienta in aceeasi pozitie
- Permis de conducere categoriile C,E
- Atestat transport marfuri periculoase – ADR
- Atestat sofer profesionist transport marfa
- Card pentru tahograf digital
- Cazier judiciar si auto
- Fisa medicala si psihologica
- Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala - nivel conversational
- Disponibilitate de lucru in mai multe regiuni geografice si pentru perioade de timp diferite
- Dovedeste corectitudine in indeplinirea sarcinilor de serviciu

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv.

Distributie si procesare produse metalurgice (tabla, profile, tevi, inox, oteluri speciale) fasonare otel beton din colaci si din bare, comert exterior, transport.
- Marcile reprezentate: MAIRON
- Provenienta capital: Romanesc
- Actionariat: Diverse

Site-ul firmei:
www.mairon.ro