Sofer pentru aprovizionare si livrari la domiciliu

S C CHIC BEBE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- achizitie de marfa de la furnizori
- livrari la domiciliul clientilor (persoane fizice si/sau juridice)
- pregatirea comenzilor
- concediu de odihna conform legii

CERINTE

- Atentie distributiva
- Capacitate la efort sustinut
- Rabdare, atentie si corectitudine
- Spirit de echipa
- Energic, ordonat
- Sa se coordoneze intr-o munca rapida, eficienta din care sa rezulte un serviciu de calitate
- Domiciliu stabil in Bucuresti
- Permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- masina, telefon
- Bonuri de masa

Chic Bebe srl este o Societate constituita cu capital integral romanesc ce desfasoara activitati de ecommerce cu articole destinate copiilor si parintilor
Fiind o Companie tanara, cu oameni ambitiosi si seriosi, Chic Bebe doreste sa ramana pe Piata atat prin promovarea unor produse de calitate cat mai ales prin calitatea serviciilor oferite clientilor sai