Sofer Macara

ButanGas Romania SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Transportul si manipularea cu macara (asezarea si ridicarea de pe pozitie) a rezervoarelor goale pentru stocare GPL;
-Respectarea cerintelor privind legislatia rutiera, de lucru cu utilaje de ridicat precum si a duratei de circulatie pe drumurile publice .

CERINTE

-Studii medii;
-Experienta minim 2 ani pe o pozitie similara;
-Permis de conducere categoria C –obligatoriu;
-Atestat macaragiu cat. max. 5 t. constituie avantaj;
-Autorizatie pentru transport marfuri periculoase (ADR) constituie avantaj;
-Atestat de pregatire profesionala pentru transport marfuri de pina la 7,5 t. constituie avantaj;
-Fara antecedente penale.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant.

Din 1948, ButanGas este un grup multinational ce isi desfasoara activitatea in 10 tari, in domeniul transportului, depozitarii si distributiei de GPL (gaz petrolier lichefiat). Incepand cu anul 1996, ButanGas Romania este una dintre cele mai mari companii de distributie GPL pe piata romaneasca. Orientarea strategica a companiei este de a promova permanent educarea angajatilor sai. Cunostintele teoretice si practice ale angajatilor devin factorul principal de succes si avantajul competitiv al companiei.