SOFER DISTRIBUTIE

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

 Preia marfa de la depozit si raspunde de livrarea comenzilor conform planului de distributie;
 Raspunde de incarcarea-descarcarea marfii in/din masina;
 Colecteaza marfa retur si ambalajele;
 Stabileste si mentine legatura cu clientii alocati si le pune la dispozitie informatii despre produsele livrate;
 Preia comenzile clientilor de pe ruta din aria sa de responsabilitate;
 Efectueaza incasari direct de la clienti si depune banii la casieria societatii;
 Conduce masina respectand politica auto a companiei;
 Raspunde de starea de curatenie a masinii din dotare.

CERINTE

 Experienta minim 2 ani in distributie.
 Experienta in distributia de produse alimentare constituie un avantaj;
 Studii medii absolvite – scoala profesionala.
 Permis auto categoria B/C;
 Rezistenta la efort fizic si stres, seriozitate, disciplina;
 Comunicare si negociere, adaptabilitate, sociabilitate, lucru in echipa, persoana pro-activa.

BENEFICII OFERITE

 Salariu in conformitate cu cerintele postului, platit la timp, legal si corect;
 Instruiri de specialitate;
 Transport asigurat;
 Echipament si uniforma la inalte standarde de calitate;
 Loc de munca stabil intr-o companie multinationala.

Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.
Misiunea noastra este de a fabrica ¿i distribui produse de inalt¿ calitate si siguran¿¿ care sa corespund¿ nevoilor ¿n permanent¿ schimbare ale pie¿ei.
Av¿nd ca element de baz¿ f¿ina, vom fi prezen¿i pe mesele tuturor, indirect, prin intermediul produselor nostre.