SOFER DISTRIBUTIE

Genius Distribution SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-preia loturile de marfa si documentele aferente din depozitul firmei
-livreaza marfurile la clienti conform routing stabilit si documente insotitoare
-preia instrumente de plata sau incaseaza numerar
-intocmeste rapoarte de activitate, consum
-preia marfuri de la furnizori

CERINTE

-permis conducere categoria C cu experienta in conducere auto mai mare de 3,5T de minim 1an
-atestat profesional transport marfuri generale
-cazier
-abilitati de comunicare
-prezenta agreabila
-seriozitate, responsabilitate
-cunostinte generale mecanica auto
-cunostinte documente comerciale
-domiciuliul stabil in Bucuresti sectoarele 1, 5, 6 sau localitati limitrofe

BENEFICII OFERITE

-salarizare buna
- bonuri de masa

Genius Distribution este unul dintre cei mai importanti distribuitori de produse pentru instalatii sanitare, sali de baie si bucatarie si feronerie pentru usi si ferestre din lemn din Bucuresti si zona Muntenia. Misiunea noastra este de a oferii clientilor nostrii o gama larga de produse de inalta calitate in conditii de livrare rapida, la preturi competitive. Valorile noastre sunt profesionalismul, performanta si loialitatea. Societatea a luat fiinta in 1996 si s-a dezvoltat permanent atat in ceea ce priveste cifra de afaceri cat si numarul si calitatea angajatilor. Ca partenerii ai furnizorilor Franke, Teraplast, Assa Abloy, Wirquin si altii am dezvoltat permanent cota de piata ceea ce a dus la intarirea relatiilor cu acestia si imbunatatirea imaginii noastre. Planul nostru este de a extinde aria de acoperire in continuu pana la acoperirea tuturor oraselor importante din tara. Clientii nostri sunt depozitele si magazinele de profil, societati care executa lucrari in instalatii si constructii, persoane fizice care construiesc locuinte in regie proprie.