Sofer - Distribuitor

S.C. LACTATE NATURA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preia marfurile aduse de la sediul societatii, la depozit;
- Distribuie marfa din depozit pe piata si la diversi beneficiari;
- Gestioneaza si tine evidenta marfurilor primite si distribuite;
- Intocmeste corect documentele de gestiune;
- Intocmeste rapoarte de activitate;
- Exploateaza in conditii normale masina de serviciu;

CERINTE

- domiciliul in Bucuresti si bun cunoscator al sectoarelor capitalei;
- permis conducere, minim categ. (B);
- experienta in gestiune si distribuirea de produse lactate, constituie un avantaj;
- abilitati de comunicare si negociere;
- persoana dinamica, rezistenta la stres, cu aptitudini de manipulare a marfurilor;
- disponibilitate pentru program prelungit.

BENEFICII OFERITE

- salariul se stabileste in urma interviului;
- se acorda masina de serviciu si telefon mobil;
- se acorda tichete de masa.

Societate comerciala producatoare de produse lactate sub marca \"Natura\".