Sofer Distribuitor

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

SOFER DISTRIBUITOR:

- Preluarea numai pe baza de semnatura a coletelor/plicurilor si livrarea acestora conform programului de distributie si a adresei de livrare inscrise la datele cumparatorului;
- Participa la receptia marfurilor;
- Efectueaza incasarile dupa programul de incasari - nu preferentia l- si depune banii in casieria societatii sau in conturile bancare ale societatii;
- Respecta procedurile auto de exploatare, intretinere si verificare;
- Mentioneaza minusurile si plusurile constatate la livrare;
Se subordoneaza sefului departament desfacere.

CERINTE

- Permis conducere categoria B
- Experienta minim 3 ani pe un post similar- fara evenimente rutiere
- Capacitate de analiza si sinteza
- Capacitate de concentrare
- Abilitati de comunicare, politicos, aspect ingrijit;
- Atitudine proactiva
- dispus la program prelungit si sambata (ocazional)

BENEFICII OFERITE

Salariu, tichete de masa, bonusuri in functie de livrari;