Sofer / curier pentru van IVECO (masina firma)/ si team-leaderi cu auto propriu/ Sef depozit

Front Line

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati team-leader:

Curierat, transport materiale, documente, etc
Suport logistic pe proiecte si in birou
Alte eventuale activitati administrative de birou – altfel spus: un om bun la toate ...
Salariul – discutabil in functie de persoana si potential – dar la nivelul calificarii;in cel mai scurt timp va beneficia si de masina(dupa perioada de proba)
TEAM LEADER (sef echipa)-coordoneaza activitatea in teritoriu, solutioneaza diversele situatii limita aparute, se ocupa de logistica (transportare,instalare, dezistalare in bune conditii), efectueaza bonusari cat si penalizari fata de cei din echia sa,strange raportarea din teritoriu, efecueaza fise de pontaj, se ingrijeste de aspectul promoterilor (tinuta, punctualitate,echipamente corespunzatoare ), se intereseaza de stocul aferent promotiei, gestioneaza premiile, pliantele, gratuitatiile.
Salariul in functie de realizari poate ajunge si la 500 euro/luna+ eventuale bonusari. Exista posibilitatea de promovare in cadrul firmei.
Precizez ca ambele joburi se pot face si de o singura persoana dar esential este sa aibe masina proprie.

CERINTE

Sofer cu experienta , detinataor cat. B si C, disponibilitate de deplasare in tara pe perioade scurte. Experienta minim 2 ani in achizitii si logistica.

Profil cautat pentru postul de team-leader:

Cea mai importanta cerinta la acest job este sa POSEDE AUTOTURISM proprietate personala sau al familiei si de care se poate folosi in majoritatea timpului. Nu cautam oameni cu experienta vasta, toate lucrurile le vom invata impreuna , dorim doar o persoana care vrea sa castige bani buni intr-un domeniu care are un viitor.

Fara calificare – sa aiba liceu sau scoala profesionala, sa fie in timpul facultatii;
sa aibe carnet de conducere categ B si experienta in sofat
sa cunoasca foarte bine Bucurestiul
cu disponibilitate pt lucru prelungit si pentru deplasari in afara orasului atunci cand este necesar
persoana calma, linistita, cu bun simt;
persoana descurcareata, cu simt de orientare
Pentru team leader
-dinamism;
-punctualitate;
-autoturism propriu (se deconteaza benzina);
-telefon mobil personal (se deconteaza convorbirile aferete promotiei);
-disponibilitate (uneori si pentru deplasari in tara de 1 sau 2 zile cu diurna);
-ambitios;
-abilitatea de a rezolva probleme limita aparute;
-comunicativ;
-prezentabil;
-initiativa;
-gestionarea in bune conditii a logistici
-carnet categoria B

Sef depozit:
-persoana foarte calculata
-atenta la detalii
-organizata
-posibilitate de a lucra in weekend
-disponibil la efort
-garantie

BENEFICII OFERITE

Benefici sofer van:
Salariu atractiv+bonuri de masa+diurna pentru zilele de deplasare
Va rugam sa trimiteti o scrisoare de intentie pentru a solicita acest job pe : office@flm.ro

Sef depozit:salariu+ bonuri de masa+ plata orelor suplimentare

Agentie de publicitate la nivel national care furnizeaza servici de hostess, promovoare, evenimente speciale, caravane,petreceri, etc.
Tel:0728 808 639 sau ID Mess: wellsnew1