Sofer categoria B si C

SALUS INTERNATIONAL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Sofer categoria B si C, transport marfa

CERINTE

- Permis conducere B si C;
- Minim 3 ani experienta;
- Seriozitate,rezistenta la efort fizic.

BENEFICII OFERITE

- Salariu motivant;
- Bonuri de masa;
- Contract de munca pe perioada nedeterminata.

SC SALUS INTERNATIONAL SRL este componenta a grupului de firme SALUS, fiind specializata in importul si comercializarea materialelor de constructii si a sistemelor de amenajari interioare. Este reprezentanta exclusiva in Romania a grupului FIDENSA Spania si distribuitor autorizat BPB Gypsum-Rigips (nr.1 mondial in sisteme gips-carton), Wienerberger (nr.1 mondial in sisteme de caramizi), Bramac-Austria, Ruukki - Finlanda. De asemenea, importa si distribuie produse ale unor firme din Austria, Cehia, Slovacia, Grecia, etc.
Salus International s-a impus printre cele mai dinamice firme din aceasta piata, realizand cresteri anuale constante de peste 20% si cifre de afaceri anuale de ordinul zecilor de miliarde de lei.
Celelalte firme din cadrul grupului SALUS au activitati conexe domeniului, inclusiv realizarea de lucrari de amenajari interioare cu echipe proprii specializate. Mai multe informatii la www.salus.ro.