Sofer Cat B IVECO DAILY sau VW LT

EDISON COMPANY SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sofer autoutilitara IVECO DAILY sau VW LT sarcina utila 2T. Curse scurte in jurul Bucurestiului, centura.

Responsabilitati: preluarea marfii si aranjarea in masina. De obicei saci de 25kg sau cutii de 20 kg. Numararea cu atentie a marfii conform facturii. Livrare la client, preluare documente de plata sau incasare numerar.

CERINTE

Cerinte: Experienta in conducerea autoutiliatarelor fara oglinda retrovizoare, discretie, seriozitate, punctualitate, cunoasterea orasului Bucuresti si imprejurimi , Sos de Centura. Fire calma cu precadere persoane care indragesc meseria de sofer, masinile, mecanica auto.

BENEFICII OFERITE

Confidential

Infiintata in 1993 Edison Company este importator si distribuitor de ingrediente pentru industria alimentara cu precadere condimente, grasimi, materii prime pentru patiserii si cofetarii etc. Suntem o echipa unita destul de mica, unde oamenii sunt priviti individual nu ca o marca sau un numar.