SOFER CAT. B,C

SC TITAN SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Angajam conducator auto cat. B,C pentru departamentul transporturi produse proaspete.
Atributii: Distributia painii catre magazinele aflate in Bucuresti,
respectarea rutelor si timpilor alocati pentru efectuarea curselor, gestionarea corecta a marfii,indeplinirea sarcinilor conform politicii auto a companiei.

CERINTE

Experienta minimum 3 ani in distributie;
Permis auto cat. B,C.
Studii: Liceu sau Scoala profesionala.
Disponibilitate pentru program prelungit, curse de noapte.
Persoana seioasa, capabila, dornica de un loc de munca stabil.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + bonuri de masa + bonusuri din livrari + al 13-lea salariu.

Titan S.A. este o companie cu traditie pe piata de morarit si panificatie fiind una din cele mai vechi fabrici de profil din tara. In timp, compania si-a diversificat portofoliul de produse si a investit in construirea unei fabrici moderne cu o capacitate de productie mai mare.
Misiunea noastra este de a fabrica si distribui produse de inalta calitate si siguranta care sa corespunda nevoilor in permanenta schimbare ale pietei.
Avand ca element de baza faina, vom fi prezenti pe mesele tuturor, indirect, prin intermediul produselor noastre.