Personal administrativ

NCH Advisors INC

Job expirat

RESPONSABILITATI

- tine evidenta actelor administrative ale masinilor societatii (asigurari, RCA, service);
- raspunde solicitarilor administrative ale colegilor din companie (relatia cu banca si diferite institutii financiare ale statului);
- mentine relatia cu furnizorii de utilitati si solutioneaza problemele care intervin;

CERINTE

- permis de conducere categoria B (minim 3 ani experienta in sofat);
- cunostinte de mecanica auto (liceu de profil);
- experienta profesionala in domeniul administrativ, minim 1-2 ani;
- cunostinte avansate de operare calculator (MsOffice);
- foarte bune abilitati de comunicare si relationare interpersonala;
- disponibilitate pentru program prelungit;

BENEFICII OFERITE

- venit net: 1200 ron; bonuri de masa;

NCH Advisors, Inc. este cel mai mare investitor de portofoliu, administrand investitiile Broadhurst Investments Limited in Romania.

New Century Holdings se afla pe piata romaneasca din anul 1994, iar in prezent administreaza participatii majoritare si minoritare la peste 300 de companii romanesti din diverse sectoare de activitate.

Portofoliul de participatii majoritare administrat de NCH Advisors, Inc. in Romania acopera o mare diversitate de domenii precum: industria alimentara (grupul Vel Pitar), real estate (retelele United Capital, Winmarkt si IMS Proprietati), banci (Libra Bank), IT/internet (Netbridge, Active Soft), productie si servicii industriale (Elpreco, Electroaparataj, Anticorosiv, Spiact, Sudarec, UMEB, Romlux).

New Century Holdings administreaza investitii in 11.000 de locuri de munca, unde isi desfasoara activitatea specialisti de prima mana din cele mai diverse profesii: inginerie, resurse umane, marketing-vanzari, finante-contabilitate, drept, management si dezvoltarea afacerilor, IT&C, project management, management operational, controlul calitatii si altele.

NCH Advisors, Inc. isi dezvolta echipa reprezentantei din Bucuresti.