SOFER ADMINISTRATIV

SC PROMED SYSTEM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cele 2 responsabilitati principale ale postului sunt:
- efectuarea de deplasari, cu masina companiei, intre sediile firmei (Bucuresti - Targoviste) si catre alti parteneri de business
- asigurarea mentenantei tehnice a uneia dintre cladirile companiei (clinica medicala - mici reparatii - zugravit, lacatuserie, etc).

CERINTE

- Educatie: min. absolvent studii medii
- Ideala este experienta de sofer si/sau de tehnician mentenanta cladiri
- Persoana bine organizata, responsabila atenta la detalii, comunicativa, spirit de echipa si cu o buna putere de concentrare.
- Carnet conducere Cat B, fara incidente pe cazier
- Confidentialitate
- Seriozitate

BENEFICII OFERITE

Sansa de a lucra intr-un mediu profesionist, intr-o echipa tanara si motivata
- Salariu 2500 lei si tichete de masa
- Contract Full time, perioada nedeterminata

Rețea Medicală Wellborn este formată din spitale, clinici și centre de excelență in Bucuresti si Targoviste, un brand Românesc care funcționează de peste 20 de ani.
Respectând toate aceste valori, Rețeaua Medicală Wellborn răspunde nevoilor pacienților săi printr-o echipă de medici ultraspecializați în cele mai importante departamente, prin dotări la standarde europene și prin capacitatea de a trata și de a monitoriza pacientul în condiții optime.

Cele doua spitale ale Retelei Medicale Wellborn din Bucuresti dispun de aparatura de ultima generatie, atat salile de interventii cat si cele doua laboratoare de embriologie!
In plus, suntem singura Retea Medicala care are in componenta doua Centre de Reproducere Umana Asistata!

Te invitam sa ne cunosti mai bine vizitand:
- site-ul companiei: www.wellborn.ro
- pagina de Linkedin: https://www.linkedin.com/company/reteaua-medicala-wellborn/
- pagina de Facebook: https://www.facebook.com/WellbornRomania

Daca esti interesat(a) de unul dintre posturile disponibile in companie, asteptam cu interes CV-ul tau.