Sofer

Class It Outsourcing

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Transporta marfa in conditii optime;
- Mentinerea unei relatii de calitate cu clientii companiei;
- Intretine si exploateaza corespunzator masina firmei;
- Consulta in permanenta seful ierarhiv si raporteaza activitatea acestuia,
- Completeaza cu strictete foaia de parcurs;

CERINTE

- Detinator permis auto de cel putin 3 ani;
- Cunoasterea traseelor rutiere din Bucuresti,
- Experienta pe un post similar reprezinta avantaj;
- Rapiditate in rezolvarea sarcinilor incredintate;
- Disponibilitate de a lucra si in afara programului zilnic de 8 h;
- Cunoaste si respecta prevederile legale cu privire la circulatia pe drumurile publice, in trafic intern si international de marfuri;

Cautam un coleg tanar, dinamic, serios si dornic de a face parte dintr-un colectiv profesionist si in plina dezvoltare!

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix;
- Masina de serviciu echipata cu gps;
- Telefon mobil;

Class IT Outsourcing, companie de externalizare IT, asigura clientilor sai perfecta functionare a departamentului IT prin valorificarea unei echipe formate din 60 de specialisti ce se afla sub indrumarea unui management de succes.
Timp de 8 ani am dobandit experienta necesara pentru a castiga increderea unor clienti precum Rompetrol, Coca-Cola, Deloitte, Jerry's Pizza, Adecco, Merck, Sharp and Dohme, Financiarul, Sanoma Hearst.
Suntem un colectiv tanar si entuziast si investim incontinuu in dezvoltarea si pregatirea profesionala.
Vino sa lucrezi pentru prima companie de externalizare IT din Romania.
Vino sa adaugi valoare echipei noastre!