Sofer

Intercapital Invest SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

Intercapital Invest angajeaza sofer pentru sediul central din Bucuresti. Profilul activitatii include deplasari la banci, clienti si colaboratori, intretinere autoturism firma, activitati administrative.

CERINTE

Candidatul cautat dispune de experienta intr-o pozitie similara si are domiciliul stabil in Bucuresti. Experienta de lucru pentru o institutie financiara reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Oferim un mediu de lucru placut intr-unul din cele mai interesante sectoare ale economiei si un pachet salarial atractiv bazat pe experienta, performante si realizari.

Pentru a aplica te invitam sa trimiti un CV si o scrisoare de intentie prin email la adresa cariera@intercapital.ro sau prin fax la numerele 222 8731 sau 222 8744. Te rugam sa mentionezi in scrisoarea de intentie pozitia pentru care aplici.

Alatura-te uneia din cele mai dinamice echipe de pe piata de capital. Te asteptam!

Societate de Servicii de Investitii Financiare - investitii in actiuni, obligatiuni, derivate, fonduri. Detalii pe www.intercapital.ro.