SOFER: 1 CAT. B (pt. Bucuresti), 1 CAT. C (pt. in tara) - CITITI CU ATENTIE CONDITIILE DE SALARIZARE SI PROGRAMUL SI APLICATI NUMAI DACA SUNTETI INTERESAT

MY WAY CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- SIelectam candidati pentru colaboratorul nostru, SC TOTAL OFFICE TRADING SRL, firma care isi desfasoara activitatea in domeniul distributiei de produse de papetarie, instrumente de scris si bagaje pentru copii.
- Firma TOTAL OFFICE realizeaza distributia produselor sale doar prin intermediul supermarketurilor :
- in Bucuresti: CORA-2 magazine, CAREFFOUR-4 magazine, AUCHAN - 1 magazin, GIMA - 2 magazine
- in tara: magazinele enumerate mai sus care au deschise puncte de lucru in orasele Iasi, Brasov, Ploiesti, Constanta, Bacau, Focsani.

Atributiile aferente acestui post constau in activitatea de distributie a produselor firmei catre magazinele prin care se realizeaza desfacerea acestora

CERINTE

- experienta de min. 1 an ca sofer;
- abilitati de comunicare, de organizare si eficientizare a timpului de lucru;

BENEFICII OFERITE

- Salariul este de 700 lei net, angajare cu carte de munca.
- Orele suplimentare se platesc separat.
- Pentru deplasari se plateste diurna si se asigura cazare, daca este cazul.
- Programul de lucru este 8.30 - 17.30 de luni pana vineri si 8.00 - 13.00 sambata (perioada iunie- decebrie).

Firma cu obict de activitate in domeniul recrutarii si plasarii de forta de munca