Recrutare-Vanzari cauta un Key Account Manager dinamic si descurcaret

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificare clienti flote auto;
- contactarea si dezvoltarea noilor parteneriate;
- prezentare companie, produse, negociere si finalizare contracte de vanzare;
- indeplinirea targetelor de cifra de afaceri si profitabilitate;
- finalizarea procesului de vanzare prin incasarea la timp a creantelor;

CERINTE

- cautam in special candidati de sex feminin cu varsta intre 20-26 ani;
- prezenta placuta, tinuta business;
- perseverenta, ambitie, determinare;
- dinamism, implicare, dorinta de succes;
- excelente abilitati de comunicare si negociere;
- sociabilitate, abilitati de a convinge;
- Permis de conducere si experienta la volan, fara evenimente rutiere;
- Limba engleza fluent;
- Cunostinte PC la un nivel ridicat;

BENEFICII OFERITE

Colectiv extrem de tanar si de dinamic;
Posibilitatea de a contribui la dezvoltarea unui mare nume in domeniul auto;

Se ofera:
- angajare cu carte de munca pe durata nedeterminata;
- telefon mobil;
- bonusuri de performanta;
- traininguri de specialitate.