Site Manager - instalatii electrice pentru RETAILERI (cu experienta similara)

QLT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Companie multinationala specializata pe executie lucrari de instalatii pentru retaileri mari si cladiri de birouri.

Responsabilitati:
Coordoneaza executia lucrarilor de instalatii electrice conform graficului de execuţie;
Analizează planurile şi asigură corecta punere în execuţie a acestora de către echipa de proiect;
Intocmeste necesarul de materiale / servicii si le transmite catre departamentul achizitii;
Planifica necesarul de forta de munca in fuctie de termenele intermediare de executie;
Coordoneaza activitatea subcontractorilor si a personalului din subordine;
Intocmeste situaţiile de lucrări si ofertele pentru lucrarile suplimentare;
Avizeaza situatiile de lucrari primite de la subcontractori;
Raspunde de implementarea dispozitiilor de santier.

CERINTE

Experienta in specialitate: minim 3 ani Site Manager / Project Manager pentru lucrari similare de instalatii electrice aferente unor proiecte tip sedii de birouri, Mall-uri sau Hipermarket-uri;

Studii superioare – Facultatea de Instalatii sau Energetica;

Autorizatie ANRE, grad IIA, IIB- reprezinta avantaj;
Cunoştinţe de operare PC: Word, Excel, AutoCAD;
Cunoştinţe de limbă engleză (citit, scris, vorbit);
Permis conducere categoria B.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru competitiv, profesionist;
Pachet salarial corelat cu experienta.

Detalii: www.QLT.ro
cariera@QLT.ro

Identificam, selectionam si recomandam candidati talentati prin care companiile se pot dezvolta.

Oamenii fac diferenta, iar succesul unei companii este garantat doar de calitatea oamenilor integrati in companie.