Serigraf

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

*Pregatirea masinii si a materialelor pentru operatia de tiparire;
*Realizarea tiparului;
*Pregatirea amestecului de culori pantone;
*Imprimarea monocroma sau color prin diferite tehnologii de imprimat;
*Folosirea unor culori variate care necesita precizie de amestec de culoare si apreciere estetica a originalului;
*Reglarea tonurilor de culoare si compensarea deficientelor din tipariturile de proba;

CERINTE

- 2 ani experienta in tipar offset pe masini plane (nu rotative) / pe un post similar;
- capacitatea de a observa eventuale deviatii de culoare;
- experienta in mixarea culorilor in PMS, in mod corespunzator;
- identificarea eventualelor probleme mecanice care pot aparea;

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Bonuri de masa;
Transport decontat;
Bonusuri;
Mediu de lucru competitiv si posibilitate de promovare.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si personalizarii cardurilor bancare