Serigraf

Austria Card

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Pregatirea masinii si a materialelor pentru operatia de tiparire;
2. Realizarea tiparului;
3. Pregatirea amestecului de culori pantone;
4. Imprimarea monocroma sau color prin diferite tehnologii de imprimat;
5. Folosirea unor culori variate care necesita precizie de amestec de culoare si apreciere estetica a originalului;
6. Reglarea tonurilor de culoare si compensarea deficientelor din tipariturile de proba;

CERINTE

- experienta in tipar offset pe masini plane (nu rotative) / pe un post similar;
- capacitatea de a observa eventuale deviatii de culoare;
- experienta in mixarea culorilor in PMS ,in mod corespunzator;
- identificarea eventualelor probleme mecanice care pot aparea;

BENEFICII OFERITE

Transport decontat;
Bonuri de masa;
Pachet salarial atractiv;
Mediu de lucru competitiv si posibilitati de promovare.

Austria Card SRL companie ce activeaza in domeniul productiei si comercializarii cardurilor bancare