Senior Recruitment Partner

Regina Maria

Job expirat

RESPONSABILITATI

Iata cum vei contribui la reusitele echipei de recrutare si care vor fi atributiile tale:
• Gestionarea intregului proces de recrutare, pe toate pozitiile alocate, de la publicarea celor mai creative anunturi de angajare, pana la ofertarea candidatilor;
• Initierea si dezvoltarea relatiei de comunicare cu managerii angajatori;
• Relationarea eficienta permanenta cu toti candidatii cu potential;
Pe langa activitatea de recrutare, noi ne implicam in:
• Livrarea periodica (aproximativ 1 data/ luna) a prezentarii companiei in procesul de inductie organizat pentru noii angajati;
• Gestionarea relatiei cu noii angajati pe durata inductiei si colectarea feedback-urilor acestora la sfarsitul perioadei de acomodare;
• Pastrarea relatiei cu angajatii, in scopul asigurarii unei comunicari eficiente,
si realizarea exit-interviurilor.

CERINTE

De ce Regina Maria?
Pentru ca avem grija de oameni si credem in responsabilizarea lor prin oferirea tuturor instrumentelor necesare pentru atingerea succesului profesional. Suntem o echipa tanara si dinamica, ce se mareste de odata cu extinderea companiei si care este gata sa te intampine cu mult entuziasm si sa iti ofere mediul perfect pentru a-ti consolida cariera de recruiter. Daca ai experienta de recrutare de minim 3 ani si esti gata sa spui “da” hotarat unei noi provocari, te asteptam in echipa celor mai buni oameni de HR!

Esti potrivit pentru noi, daca:
• Te motiveaza atingerea rezultatelor si cauti permanent solutii inovative pentru a-ti indeplini obiectivele
• Succesul tau se bazeaza pe o buna organizare si o relationare eficienta si permanenta cu candidatii valorosi
• Ai cunostinte avansate in utilizarea Word, Excel, Power Point si cunosti limba engleza la nivel avansat
• Ai experienta de munca de 5 ani si minim 3 ani in activitatea de recrutare
• Esti absolvent de studii superioare, cu diploma de licenta
Noi apreciem oamenii care:
• Sunt atenti la nevoile oamenilor cu care interactioneaza;
• Sunt gata sa ofere experiente memorabile pozitive candidatilor si colegilor;
• Sunt ambasadorii lucrului in echipa;
• Sunt fideli angajamentelor pe care si le iau si cauta permanent solutii pentru a-si respecta aceste angajamente
• Isi doresc permanent sa fie mai buni decat au fost ieri.

BENEFICII OFERITE

Ti-am starnit interesul si vrei sa ne demonstrezi ca tu esti omul de care avem nevoie?
Aplica acum si accepta provocarea de a fi cel mai bun!

Regina Maria - Reteaua Privata de Sanatate reuneste sub acelasi nume Centrul Medical Unirea si Euroclinic, fiind cel mai complex furnizor de servicii medicale private din tara noastra, cu peste 1000 de medici permanenti si colaboratori in cele trei spitale si peste 23 de policlinici prezente in Bucuresti si in tara. De asemenea, Regina Maria are si primul campus medical din tara care pune la dispozitie un set complet de servicii medicale si care include maternitatea "Regina Maria", policlinica si Centrul de Diagnostic si Tratament.

Reteaua Privata de Sanatate Regina Maria ofera servicii de laborator, imagistica, spital, maternitate, celule stem si policlinica pentru copii. Regina Maria este prima maternitate privata din Romania si singura maternitate privata care ofera servicii de nastere in apa. De asemenea, un serviciu unic este oferit si la Banca Centrala de Celule Stem, banca cu depozitare in Romania de celule stem si nu de sange integral.

Clinicile noastre beneficiaza de profesionalismul si implicarea celor mai reputati medici, astfel ca Parteneriatul Academic aduce pacientilor expertiza celor mai renumite personalitati medicale din tara si strainatate, dar si o relatie apropiata intre personalul medical si pacienti, tradusa prin "serviciu cu suflet”.