SENIOR PROGRAMATOR .NET

Sistec-SBsol - membru RTC Grup

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Analiza, proiectare, dezvoltare pentru framework ERP;
- Implicare pe parcursul intregului ciclu de viata al produsului software;
- Investigarea erorilor tehnice / functionale si generarea de solutii adecvate;
- Documentarea codului scris;
- Participarea in echipa tehnica ce va lua decizii arhitecturale asupra solutiei.

CERINTE

- 2 ani experienta in proiecte care implica folosirea tehnologiei .Net;
- Cunostinte foarte bune VB NET si/sau C#;
- Cunostinte de SQL Server;
- Excelenta stapanire a conceptelor object oriented si relational;
- Abilitati de comunicare orala si in scris, lucru in echipa;

Constituie avantaje:
- Cunostinte XML, Web Services, ADO.NET;
- Cunoasterea de metodologii de dezvoltare software.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant;
Bonusuri in functie de realizari;
Excelente oportunitati de dezvoltare (training initial si traininguri periodice);
Oportunitatea de a se alatura unui mediu de lucru performant.