Senior Partner Assistant & Translator

AllJobs4All

Job expirat

RESPONSABILITATI

Asigura suport general administrativ pentru Superiorul Ierarhic;
Asista Superiorul Ierarhic in administrarea agendei de intalniri interne si externe;
Administreaza intalnirile Superiorului Ierarhic conform cu cerintele acestuia;
Organizeaza si actualizeaza situatia dosarelor de clienti ale Superiorului Ierarhic;
Organizeaza deplasarile interne si externe ale Superiorului Ierarhic;
Asigura buna desfasurare a activitatii in perioada in care Superiorul Ierarhic se afla in calatorii de afaceri sau concedii;
Traduce si interpreteaza documente din limba engleza in limba romana si viceversa.

CERINTE

Absolventa de studii superioare;
Experienta profesionala de minim 4 ani pe o pozitie similara;
Cunostinte avansate de limba engleza (scris, citit, vorbit);
Cunoasterea sistemului de operare Microsoft Office (Word, Excell, Power Point), Internet si Outlook;
Aptitudini foarte bune de comunicare orala si scrisa;
Persoana ordonata, constiincioasa, cu spirit de observatie;
Foarte bune abilitati organizatorice, capacitate de prioritizare si multitasking.
Rapiditate in actiune, atentie distributiva, atitudine pozitiva.
Diplomaţie si amabilitate.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic;
Cultura organizationala orientata catre profesionalism si inovatie;
Dezvoltare profesionala continua.

AllJobs4All, membru al Outsourcing 4 All a luat nastere pentru a veni in intampinarea necesitatilor de resurse umane ale clientilor nostri. Scopul nostru este de a aduce o perspectiva inovatoare in abordarea proceselor de Recrutare si Selectie, Evaluare, Motivare, Diagnoza Organizationala si Consiliere in Cariera, de a sustine si incuraja companiile in utilizarea optima a elementelor de Management al Resurselor Umane.

Proiectam, planificam si construim cariere de succes, pentru oameni de succes, in organizatii de succes, prin simplul fapt ca avem rabdarea, inteligenta si tenacitatea de a descoperi potentiale si a le orienta adecvat! (mai multe detalii pe www.alljobs4all.ro)