SENIOR .NET DEVELOPER

SOFTELLIGENCE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Softelligence este o companie infiintata in 2006 de catre membri din top managementul celor mai importanti furnizori de software din Romania. Cu o reputatie ireprosabila si o pozitie in continua crestere, obiectivul nostru ambitios este sa stabilim un nou standard de calitate, eficienta si inovatie in domeniul dezvoltarii de software si al consultantei tehnice.

Cea mai importanta resursa a Softelligence o reprezinta angajatii cu pregatire tehnica deosebita si inalta calificare in management, cu peste 12 ani de experienta in coordonarea proiectelor derulate cu companii renumite la nivel mondial precum Vodafone, BMW, Nokia sau SSL International.

CERINTE

Criterii principale

Experienta de programare:

- Minim 3 ani experienta in .NET si SQL Server, XML, JavaScript, ADO.NET.
- Reprezinta un avantaj experienta practica cu Windows Azure, Microsoft Dynamics CRM, Sharepoint, entity framework, DotNetNuke, WCF, AJAX, MVC.

Cunostinte, abilitati:

Bune cunostinte de limba engleza (scris si vorbit)

Criterii secundare

Specificatii:

- Reprezinta un avantaj experienta anterioara pe proiecte de tip CRM, CMS, ERP sau e-Commerce

Aptitudini, comportamente:

- Perseverent in atingerea obiectivelor
- Capacitate de adaptare si integrare rapida intr-un mediu de lucru
- Bune abilitati de organizare
- Capacitate de a gasi solutii si a rezolva probleme

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
- Bonus pe proiecte/atingerea obiectivelor
- Sustinere financiara pentru cursuri si certificari

- Mediu de lucru placut, dinamic, competitiv

Cu o reputatie ireprosabila si o pozitie in continua crestere, Softelligence stabileste un nou standard de calitate, eficienta si inovatie in domeniul dezvoltarii de software si cel al consultantei tehnice. Viziunea Softelligence este de a deveni cel mai important furnizor de solutii software pt. web self service, e - business integration si outsourcing de nivel inalt.