SENIOR JAVA DEVELOPER- CUNOSTINTE NIVEL MEDIU/ AVANSAT DE LIMBA FRANCEZA

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- analiza, dezvoltarea, optimizarea, realizarea si validarea tehnica si functionala a aplicatiilor,
- crearea testelor unitare si testarea aplicatiilor,
- rezolvarea erorilor aparute,
- respectarea estimarilor si termenelor anuntate,
- mentenanta evolutiva si corectarea aplicatiilor existente,
- asigurarea comunicarii cu clientul

CERINTE

- MINIM 3 ani experienta profesionala ca dezvoltator JAVA
- experienta in Java/J2EE, Eclipse, CVS/SVN, Tomcat, Weblogic/JBoss, Maven, Hibernate, Spring, Struts, Oracle, MySQL, SQL Server,
- fluent in limba franceza,
- studii superioare profil tehnic,
- capabil sa isi asume responsabilitati si sa gaseasca solutii pentru problemele aparute
- team player

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant+ bonusuri,
- cursuri de limba franceza

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!