Senior Java Developer

OmniSource

Job expirat

RESPONSABILITATI

-analiza si dezvoltarea de produse software, folosind
tehnologia Java pe baza cerintelor si metodologiilor specifice proiectului
-elaborarea design-ului de module ale aplicatiilor, precum si planurile de testare

CERINTE

-capacitatea de a lucra atat individual cat si in echipa,la un nivel profesionist
-experienta de lucru in J2EE(JSP,struts,Servlets,JavaBeans,EJB)
-experienta de lucru cu Java Sockets, XML, XSLT;
-experienta in lucru cu bazele de date (MySQL, MS SQL Server, Oracle)

BENEFICII OFERITE

Firma ofera in afara unei retributii de real interes bonusuri la atingerea obiectivelor,un pachet asigurativ precum si oportunitatea de a lucra intr-un colectiv tanar unde vine incurajata si stimulata dorinta de continua crestere si perfectionare.

Omnisource Romania este parte dintr-o companie internationala cu sediul central la Milano, specializata in dezvoltarea si intretinerea aplicatiilor mobile pentru institutii financiar bancare.