Senior Flash AS3 Developer - colaborare sau angajare

Arxia

Job expirat

RESPONSABILITATI

Arxia cauta un Senior Flash Developer cu baze solide in ActionScript 3 si OOP pentru dezvoltarea de aplicatii interactive de top.

Cunoasterea Papervision constituie un avantaj.

Suntem interesati atat de o colaborare pe proiect cat si de o colaborare permanenta.

Posibilitatea de a lucra la sediul nostru in Cluj-Napoca, prezinta un avantaj dar nu este absolut necesara.

CERINTE

Ce vei face la Arxia:

- Cod Flash ActionScript bine planuit, curat, documentat si refolosibil;

- Integrare Flash cu date server side folosind Red5, Flash Remoting / AMFPHP, XML, SOAP/Web Services;

- Optimizarea codului si componenetelor pentru cea mai buna performanta si experienta ca utilizator.

Vei lucra impreuna cu project manageri cu experienta, pe baza unor specificatii si analize detaliate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera o remuneratie peste medie, in functie de performante.

Arxia Group este o companie in expansiune cu o viziune matura, modelata de cei peste 6 ani de experienta in domeniile new media / internet / software.

Arxia dezvolta si implementeaza solutii si produse software inovatoare pentru suportul afacerilor din domeniile Publishing, Retail, Dezvoltare imobiliara si Resurse umane.