Senior Developer ASP.NET

Sunshine International

Job expirat

RESPONSABILITATI

* Posturile sunt in departamentul de software, departament ce dezvolta proiecte |la cheie| pentru clienti din domenii variate
* Dezvoltare si intretinere aplicatii web in tehnologie Microsoft
* Participa la elaborarea si proiectarea solutiilor tehnice
* Implicare in faza de analiza si studio
* Dezvolta, implementeaza si testeaza aplicatii si produse software pe baza specificatiilor

CERINTE

* Experienta minim 3 ani
* Cunoastere aprofundata ASP.NET, C#, JavaScript
* Cunoastere aprofundata SQL Server (TSQL)
* Cunostinte generale de business constituie un avantaj
* Cunostinte generale UML constituie un avantaj
* Cunostinte de limba engleza nivel avansat

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro