Sef Serviciu Resurse Umane

AUDIONOVA

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Stabileste intalnirile in vederea realizarii interviului candidatilor
-Analizeaza si gestioneaza proiectele de recrutare si selectie,integrare,pregatire profesionala colaborand cu manager-ul functional;
-Analizeaza impreuna cu manager-ul functional fisa postului si stabileste profilul candidatului ideal;
-Realizeaza anunturi de recrutare pentru posturile vacante si le trimite spre publicare;
-Alege canalele media in care va fi publicat anuntul de recrutare in concordanta cu publicul tinta vizat;
-Stabileste criteriile de selectie a candidatilor si elaboreaza formularul de interviu;
-Elaboreaza si implementeaza programele de evaluare a personalului;
-Realizeaza rapoarte legate de activitatea de recrutare si selectie;
-Elaboreaza sisteme specifice de evaluare a personalului/intocmeste teste evaluare;
-Intocmeste , actualizeaza si modifica RI, ROF, CCM,organigrama,proceduri de lucru
-Realizeaza si raporteaza periodic situatia fiselor de post;
-Planificare si urmarire concedii

CERINTE

-Studii superioare finalizate;
-Specializări în resurse umane (masterat, traininguri, certificări etc.).
-Experienta pe un post similar de minim 3 ani;
-Cunostinte solide de operare PC: Word, Excel, Power Point, internet, intranet;
-Aptitudini excelente de comunicare scrisa si verbala in limba romana;
-Abilitatea de autoorganizare si punctualitate;
-Preocupare permanentă pentru ridicarea nivelului profesional individual.
-Cunostinte de limba engleza la nivel mediu, cel putin.

BENEFICII OFERITE

-Mediu de lucru motivant intr-un colectiv tanar si competitiv;
-Salariu de intrare in companie 2500 lei net, majorabil in corelatie cu performantele salariatului la care se adauga bonusuri care au in vedere productivitatea si calitatea muncii depuse.

AudioNova - companie multinationala, cu raspandire in intreaga tara, lider de 14 ani pe piata in vanzarea aparatelor auditive.

Daca esti descurcaret si vrei sa te realizezi pe plan personal si profesional, daca dai dovada de disciplina, seriozitate, perseverenta candideaza la postul oferit de AudioNova .
Pentru a afla mai multe despre echipa AudioNova, te asteptam pe site-ul www.audionova.ro sau intr-unul din cele 42 de centre din toata tara.
Accepta provocarea de a face diferenta impreuna.
www.audionova.ro