Sef Serviciu Prototip mecanic

RENAULT TECHNOLOGIE ROUMANIE

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil cu realizarea prototipurilor mecanice
Gestioneaza echipa de prototipuri mecanice - cresterea in competente, atribuirea corespunzatoare a proiectelor si activitatilor
Responsabil pentru intocmirea si gestionarea bugetului de investitii in functie de cerinte
Responsabil pentru investitiile din atelierul de prototipuri

CERINTE

Absolvent studii superioare politehnice in mecanica.
Experienta relevanta in management de echipa si proiecte in domeniul industrial.
Cunoasterea solida a limbii franceze si/sau engleze.
Persoana activa, dinamica, rezistenta la stres, deschisa si cu bune abilitati de comunicare

Renault Technologie Roumanie este noul centru de dezvoltare si cercetare in domeniul ingineriei Renault. Prezent in 118 tari si reprezentand prima marca europeana, Renault este astazi al patrulea constructor mondial prin alianta cu Nissan.
Viitorilor angajati le oferim oportunitatea de a evolua profesional, de a se forma pe parcursul carierei si de a lucra intr-o companie cu un mediu de lucru placut.