Sef Schimb Productie

4Tree

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia: Sef Schimb productie

Data: 08.09.2015

Locatia: Bucuresti

Compania:

Clientul nostru ofera solutii integrate in domeniul constructiilor metalice. Proiecteaza, produce si monteaza hale industriale, cladiri de birouri, showroom-uri, hypermarket-uri, parcuri logistice de peste 20 de ani.

Descriere :
•Supervizeaza activitatea a 25 angajati, respectiv muncitori necalificati, sudori, lacatusi, operatori CNC;
•Program de lucru: L-V, schimburi de 8 ore (06-14 si 14-22)
•Subordonat manager productie;

CERINTE

Cerinte
•Experienta in domeniul industrial/ constructii minim trei ani;
•Abilitati de management: planificare, prioritizare-organizare, control;
•Absolvent Politehnica de preferinta facultate de profil mecanic;
•Minim un an intr-o pozitie similara, in domeniul confectionarii structurilor metalice;
•Cunostinte AUTOCAD; Tekla constituie un avantaj;
•Capabil sa citeasca si sa inteleaga desen tehnic;
•Cunostinte operare computer (pachetul Office);
•Capabilitatea de a organiza, conduce, comunica cu echipe ;
•Persoana activa cu spirit de initiativa;
•Orientat spre imbunatatire continua;
•Integritate, rigurozitate;

BENEFICII OFERITE

Alte informatii
•Contract de munca pe perioada nedeterminata;
•Salariu motivant, tichete de masa, decontare transport;
•Posibilitate de dezvoltare in cadrul companiei;

Trimite aplicatia la costel@4tree.ro cu precizare pozitie pentru care aplici.

Doar candidatii care indeplinesc criteriile specificate in anunt, vor fi contactati.

Multumim tuturor aplicantilor pentru interes.

4Tree este o companie romaneasca creata din dorinta de a educa si ajuta cat mai multi oameni in drumul lor spre cariera potrivita.
Misiunea noastra este sa cream parteneriate de lunga durata intre oameni astfel incat acestia sa-si atinga obiectivele.

Sloganul nostru: "Descoperim diamante!"
Specializari:
– Recrutare si selectie personal: Vanzari,Securitate, Management, Alte functii suport;
- Headhunting ;
– Training (Management, Vanzari, Negociere, Comunicare, Recrutare, Securitate)
– Consiliere in cariera;