Sef santier (inginer constructor)

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Societate româno-american¿ activ¿ în domeniul construc¿iilor civile ¿i industriale caut¿ ¿ef de ¿antier.

Rolul acestuia este s¿ coordoneze activitatea subcontractorilor ¿i a echipelor de muncitori de la începerea unei lucr¿ri pân¿ la finalizarea acesteia.

Responsabilit¿¿ile includ, dar nu sunt limitate la:
- Coordonarea echipelor de muncitori ale firmei ¿i a activit¿¿ii subantreprenorilor;
- Managementul ¿antierului din punct de vedere al execu¿iei lucr¿rilor;
- Planificarea, organizarea ¿i monitorizarea execu¿iei, din punct de vedere al cantit¿¿ilor, calit¿¿ilor ¿i respect¿rii termenelor;
- Studierea planurilor de construc¿ie ¿i urm¿rirea punerii lor în practic¿
- Colaborarea cu managerul de proiect ¿i informara constant¿ ¿i corect¿ a acestuia

CERINTE

Candidatul ideal:
- studii superioare finalizate în domeniul construc¿iilor
- experien¿¿ ca ¿ef de ¿antier în domeniul construc¿iilor civile de minim 3 ani, de preferat în realizarea cl¿dirilor de birouri ¿i ansamblurilor reziden¿iale
- abilit¿¿i de management ¿i comunicare
- persoan¿ organizat¿ ¿i eficient¿

BENEFICII OFERITE

Oferta companiei

- Pachet salarial adecvat experien¿ei
- Mediu de lucru agreabil, într-o companie în continu¿ dezvoltare