Sef santier- Inginer constructor

Fidodava SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- supraveghere si monitorizare in timp real a activitatii din santiere (prezenta la lucru, purtarea echipamentului de lucru/ de protectie, verificarea stocului de materiale, echipamente si scule);
- asigurarea respectarii normelor de protectia muncii si PSI in santiere;
- depistarea problemelor din santier in timp real si comunicarea acestora imediata catre superiorii ierarhici (probleme de personal, lipsuri stoc materiale, echipamente, scule, intarziere termene de executie).

CERINTE

- diploma de Inginer constructor (constructii civile, industriale si agricole);
- experienta in santier de minim 1 an;
- simt de raspundere si caracter moral integru;
- nivel crescut de autoritate si control;
- permis auto categoria B, fara incidente in traficul rutier.

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv;
- tichete de masa;
- decont transport.

HR Solutio este solutia optima pentru problemele de resurse umane din organizatia dvs!

HR Solutio este un furnizor de servicii de resurse umane profesionale si profesioniste, de tipul:

- administrare de personal;

- recrutare si selectiei de personal/ executive search;

- sisteme de evaluare a performantelor angajatilor;

- dezvoltarea resurselor umane prin training, coaching, consiliere;

- dezvoltare organizationala;

- consultanta HR.