SEF MENTENANTA

HRC PROFESSIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Asigurarea service-lui echipamentelor si utilajelor aferente cladirilor aflate in mentenanta prin firme specializate;
-Interventia prin coordonarea personalului specializat in cazul unor defectiuni sau degradari ale echipamentelor sau partilor de constructii;
-Intocmirea si realizarea programelor si reviziilor tehnice;
-Raspunde de realizarea la termen a tuturor atributiilor si sarcinilor incredintate sefilor de ateliere din subordine;
-Raspunde de eficienta si calitatea lucrarilor executate in cadrul departamentului;
-Coordoneaza activitatile de aprovizionare si gestionare a stocurilor de materiale, echipamente si dispozitive de masura si control;
-Organizarea si coordonarea activitatilor de subcontractare servicii ( elaborare caiete de sarcini, organizare licitatii, evaluare oferte, contractare, etc.) si gestionarea relatiei cu subcontractorii si furnizorii de materiale si echipamente de automatizare;
-Participa la executarea proiectelor de investitii si modernizare;
-Planifica in timp util toate problemele de mentenanta;
-Este responsabil de utilizarea economica a personalului, materialelor si echipamentelor;
-Asigura utilizarea echipamentelor tehnice disponibile intr-un program operational in 3 schimburi;
-Coordoneaza activitatile de mentenanta cu celelalte departamente;
-Este responsabil de organizarea si punerea in functiune a proiectelor noi.

CERINTE

-Inginer mecanic cu o experienta obligatorie de 5 ani intr-o pozitie similara;
-Cunostinte bune operare calculator;
-Limba engleza nivel avansat

BENEFICII OFERITE

-Salaril va fi discutat la interviu in functie de calificarea si ezperienta profesionala dovedite;
-Decont transport;
-Alte beneficiioferite de CCM valabil la nivel de unitate.

DESCRIEREA FIRMEI

Selectie si plasare personal