Sef magazin si depozit

Direct Home Delivery

Job expirat

RESPONSABILITATI

Persoana responsabila, organizata, eficienta
Aspect ingrijit, orientare catre client
Limba engleza constituie avantaj
Vocabular si scris ingrijit
Dornic de munca, activ, comunicativ
Coordoneaza echipa din subordine
Capabil sa-si planifice activitatea zilnica

CERINTE

Ofera informatii suplimentare clientului
Cunoaste serviciile si standardele DHD
Respecta si promoveaza imaginea DHD
Raspunde de inregistrarea produselor receptionate/livrate in/din gestiunea depozitului conform notelor de intrare – receptie
Verifica stocurile din depozit cu stocurile din sistemul informatic de facturare si raporteaza acuratetea inventarului la fiecare sfarsit de tura
Verifica comenzile emise cu stocurile existente in depozite
Controleaza conformitatea inscrisurilor din facturi si alte documente insotitoare privind autovehiculele cu produse
Preintampina eventuale disfunctionalitati/defectiuni prin oferirea de variante alternative
Intocmeste si analizeaza necesarul de produse si il transmite spre aprobare sefului direct

BENEFICII OFERITE

Compania ofera pregatire de specialitate si un cadru de munca motivant, pe o piata deosebit de activa.

Direct Home Delivery are drept obiect de activitate comercializarea produselor alimentare si nealimentare prin livrari la domiciliu si in cadrul retelei proprii DHD. Misiunea companiei este de a furniza clientilor DHD cele mai bune produse de larg consum, intr-o ambianta placuta, pentru a imbunatati calitatea vietii.