SEF LABORATOR - MEDIC LABORATOR / BIOLOG

SMART TRAINING

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea activitatii de laborator;
- coordonarea personalului din subordine;
- realizarea de activitati medicale specifice laboratorului;
- mentinerea relatiilor de colaborare cu celelalte departamente;
- implicarea in proiecte de cercetare;
- reprezentarea firmei in relatiile cu institutii ale statului.

CERINTE

- studii de medicina umanasi specializare finalizata in medicina de laborator SAU studii de biologiesi minim 5 ani experienta in laborator medical;
- experienta anterioara in coordonarea persoanelor (constituie un avantaj);
- cunostinte de limba engleza (nivel mediu);
- abilitati operare PCsi aparatura laborator;
- persoana pozitiva, dornica sa se dezvolte profesional in cadrul companiei.

BENEFICII OFERITE

- posibilitatea dezvoltarii carierei;
- mediu de munca multinational;
- domeniu de activitate cu perspective foarte bune;
- laborator inalt tehnologizat;
- posibilitati de promovaresi instruire profesionala.

Smart Training asista companie multinationala ce activeaza in domeniul serviciilor medicale private in selectia pentru postul de SEF LABORATOR - MEDIC LABORATOR / BIOLOG.

SMART TRAINING este o firma de consultanta in resurse umane din CLUJ-NAPOCA care are ca principale servicii:
- recrutarea si selectia de personalului,
- evaluarea performantelor profesionale,
- evaluarea psihologica,
- training.