SEF DEPOZIT MATERIALE SANITARE SI INSTALATII

Media Market

Job expirat

RESPONSABILITATI

VA OFERIM POSIBILITATEA sa apreciati daca profilul dumneavoastra corespunde CERINTELOR POSTULUI si daca BENEFICIILE oferite sunt pe masura asteptarilor dumneavoastra.
IN CAZUL IN CARE CELE DOUA CONDITII SUNT INTRUNITE (CERINTELE SUNT RESPECTATE SI BENEFICIILE SUNT ACCEPTATE DE CANDIDAT), VA INVITAM SA NE CONTACTATI LA TELEFON PENTRU A PROGRAMA UN INTERVIU DIRECT.
Ne puteti contacta de luni pana vineri intre orele 9,00 - 17,00 la telefon 021.211.45.22.; VODAFONE 0722.33.12.55; ORANGE 0745.031.031.

SARCINI SI ATRIBUTII:

* Responsabil cu implementarea sistemului warehouse management (managementului depozitului) – verticala;
* Coordonarea activitatii de depozitare a marfurilor;
* Supravegherea receptiei cantitativa si calitativa, primirea si descarcarea marfurilor pe baza de NIR;
* Coordonarea pregatirii si livrarii marfurilor conform notelor de comanda;
* Aranjarea si sortarea marfurilor in depozit pe categorii;
* Respecterea ordinii si curateniei in depozit;
* Inventarierea si intocmirea periodica a Raportului de Gestiune;
* Coordonarea facturarii si descarcarii din gestiune pe baza de P.V. sau Aviz de Transport impreuna cu departamentul Financiar-Contabil;
* Instruieste subordonatii: PSI, PM, reguli si proceduri interne, produse noi;
* Identifica neconformitatile calitative, cantitative si tipodimensionale ale produselor, in momentul primirii si livrarii marfurilor din depozit si actioneaza in vederea indepartarii problemelor;
* Preia, gestioneaza si rezolva conform reglementarilor interne, problemele legate de viciile ascunse ale produselor reclamate de clienti sau descoperite in decursul activitatii.

CERINTE

Pentru ocuparea acestui post CERINTELE sunt:
* Absolvent studii superioare;
* Experienta minim 3 ani coordonare depozit (experienta relevanta in warehouse management).
* Cunostinte bune de MS Office si a unui program gestiune;
* Permis auto categoria B, cu experienta.

Candidatul ideal trebuie o persoana organizata, capabila de a lua decizii in conditii de stres, responsabila, buna cunoscatoare a principiilor de warehouse management.

BENEFICII OFERITE

- Salariul NET lunar este cuprins intre de 800 si 1000 EURO;
- Salariul NET in perioada de proba este de 800 EURO;
- Se asigura transport la si de la locul de munca.
- Programul de lucru este L-V, 08.00-18.00, specific postului;
- Angajarea are loc pe baza de contract individual de munca.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O COMPANIE CE ARE CA OBIECT DE ACTIVITATE DISTRIBUTIA DE MATERIALE SANITARE SI INSTALATII.
Locatia companiei este in sector 6, Bucuresti (in apropiere de Carrefour Militari).