Sef depozit & coordonator productie

BCL Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Optimizarea spatiului de depozitare
- Amenajarea si intretinerea locurilor de primire si livrare a produselor
- Organizarea primirii, depozitarii si conservarii produselor fara pierderi, degradari, sustrageri de produse
- Evidenta precisa a produselor: locatie pe raft, termene de valabilitate
- Receptia marfii
- Verificarea zilnica a stocurilor prin sondaj, participarea la inventare stabilite de conducere
- Legatura cu furnizorii, rezolvarea problemelor de retur
- Stransa colaborare cu departamentul CTC si achizitii
- Coordonare livrare marfa
- Coordonare productie moara
- Coordonare productie uleiuri
- Coordonare departament facturare, intrari, receptie
- Organizarea si coordonarea productiei in functie de comenzile primite
- Supravegherea permanenta a productiei
- Intocmirea rapoartelor zilnice pentru produsele out of stock
- Buna organizare a personalului
- Stabilirea si aprobarea concediilor de odihna pentru personalul din depozit si hala de productie
- Comunicarea in timp util a oricarei defectiuni tehnice la nivelul aparaturii de productie si curatenie
- Verificara periodica a aparaturii de productie si manipulare marfa (presa, filtru, moara, liza, motostivuitor)
- Intretinerea regulamentului de ordine interioara
- Achizitii consumabile depozit, productie

CERINTE

- Office nivel mediu-avansat
- Charisma la nivel de verificare stocuri (reprezinta un plus)
- Intocmire rapoarte

BENEFICII OFERITE

Clientul nostru este un important producator si distribuitor de produse naturale si bio.

We are a small friendly company with a personal approach to recruitment. We endeavor to treat all of our candidates how we ourselves would wish to be treated and we make every effort not to waste your time or make any false promises of work that we cannot deliver upon.