SEF DEPOZIT- COMPANIE PRODUCTIE PUBLICITARA

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Asigur?? gestiunea fizic?? a stocului de marf??
2. Se asigura de corectitudinea operarii ??n stoc a mi??c??rilor de marf??
3. P??streaz?? documentele justificative legate de stocuri
4. Efectueaz?? lunar si ori de cate ori i se solicita inventarul stocului de marf??
5. Particip?? activ la opera??iunile de ??nc??rcare/desc??rcare a m??rfii la/din depozitul firmei
6. Raporteaz?? superiorului ierarhic orice neconcordan???? ??ntre stocul fizic ??i cel scriptic
7. Ofer?? informa??ii despre stocuri departamentelor firmei
8. Respect?? legisla??ia de gestiune a stocurilor
9. Receptioneaza marfa, completeaza si semneaza documentele ce insotesc transportul
10. Verifica corectitudinea introducerii marfii in stoc in baza documentelor intocmite de asistentii de logistica
11. Asigura miscarea stocurilor
12. Se asigura ca marfa este depozitata corespunzator
13. Coordoneaza echipa din subordine
14. Expediaza marfa catre clienti

CERINTE

STUDII MEDII/ SUPERIOARE
MINIM 5 ani experienta pe un post similar
Cuno??tin??e de contabilitate primar??
Cuno??tin??e de legisla??ie gestiune stocuri
Cunostinte sisteme de depozitare

BENEFICII OFERITE

NEGOCIABIL

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.