SEF DEPOZIT - BUCURESTI

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza, organizeaza si verifica activitatea logistica la depozitul unde isi desfasoara activitatea si modul de lucru al personalului din subordine
- Verifica prin sondaj documentele eliberate pentru orice miscare de marfa, atat la intrarea, cat si la iesirea din gestiune
- Este direct raspunzator de: modul de desfasurare si coordonare al intregului rulaj de marfa in depozitul pe care il conduce; de exactitatea datelor introduse in sistemul informational; inventarierea lunara
- Realizeaza managementul stocurilor in depozit, urmareste si verifica balanta zilnica a gestiunii, sesizand orice necorelare a stocurilor existente in depozit cu inregistrarile efectuate in sistemul informational si ia masuri de corectare a acestora.
- Are obligatia sa se ingrijeasca personal de obtinerea licentelor, avizelor si tuturor documentelor pe care le impune legea romana pentru toate autovehiculele ce formeaza parcul auto al activitatii de distributie aferente depozitului pe care il conduce

CERINTE

- absolvent liceu sau o scoala profesionala in specialitatea corespunzatoare gestiunii sau o scoala echivalenta si un anumit stagiu in munca de gestionar ;
- cunostinte privind fluxul logistic, coordonarea si verificarea rulajului de marfa, lucrul cu documente specifice gestiunii, cunostinte operare calculator
- minimum 2 ani pe un post similar
- abilitati de coordonare echipa; de comunicare, raportare (verbala si scrisa)
- aptitudini de planificare, organizare
- atentie distributiva, spirit de observatie

BENEFICII OFERITE

Se ofera conditii de munca bune, un salariu motivant si oportunitati de realizare profesionala.