SEF DEPOZIT

Activaction

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Asigura gestiunea fizica a stocului de marfuri
2. Se asigura de corectitudinea operarii in stoc a miscarilor de marfa
3. Pastreaza documentele justificative legate de stocuri
4. Efectueaza lunar si ori de cate ori i se solicita inventarul stocului de marfa
5. Participa activ la operatiunile de incarcare/descarcare a marfii la/din depozitul firmei
6. Raporteaza superiorului ierarhic orice neconcordanta intre stocul fizic si cel scriptic
7. Ofera informatii despre stocuri departamentelor firmei
8. Respecta legislatia de gestiune a stocurilor
9. Receptioneaza marfa, completeaza si semneaza documentele ce insotesc transportul
10. Verifica corectitudinea introducerii marfii in stoc in baza documentelor intocmite de asistentii de logistica
11. Asigura miscarea stocurilor
12. Se asigura ca marfa este depozitata corespunzator
13. Coordoneaza echipa din subordine
14. Expediaza marfa catre clienti

CERINTE

STUDII MEDII/ SUPERIOARE
MINIM 5 ani experienta pe un post similar
Cunostinte de contabilitate primara
Cunostinte de legislatie gestiune stocuri
Cunostinte sisteme de depozitare

BENEFICII OFERITE

NEGOCIABIL

SC. Activaction SRL este o firma de recrutare si formare profesionala. Servicii oferite in recrutarea de personal entry-middle level si top manangement si traininguri de specialitate in domeniul comercial, management si dezvoltare personala.